Przejdz do menu

Przejdz do treści właściwej

Strona główna
Ulti Clocks content
dziennik166x80

Polecane strony

Królewskie elekcje an woli

Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce
Pajacyk - głodne dzieci nie myślą  o nauce

Treść właściwa


Sukcesy w olimpiadach, konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych
poniedziałek, 23 maja 2016 14:47

Tymoteusz Kamiński (3a) – Laureat Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów.

Robert Rychlewski (3a) – Finalista Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.

Daniel Jensen (2d) oraz Stanisław Majewski (2d) – Laureaci Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego.

Julia Taraba (2c) oraz Maximilian Krawczyk (2d) Finaliści Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego z Języka Niemieckiego.

Agata Wiernicka (1b) – Laureatka konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, pani Hanny Gronkiewicz-Waltz w ramach obchodów 400-lecia śmierci Miguela de Cervantesa.

Grzegorz Adamiuk (2b)III miejsce konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, pani Hanny Gronkiewicz-Waltz w ramach obchodów 400-lecia śmierci Miguela de Cervantesa.

Magda Wasko (1b) wyróżnienie w II etapie konkursu "Puszkiniana".

Ogólnopolski Konkurs Literatury FantasyI miejsce i nagrodę główną w kategorii "Świat Harry’ego Pottera" zdobyła Marta Jędrych (2b), znawczynią cyklu "Zwiadowcy" okazała się zaś Maria Wnęk (1d), która zajęła w tej kategorii miejsce II.

Hubert Biniszewski (2a) otrzymał wyróżnienie w konkursie „Jakie znasz zawody?” organizowanym przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty za film pt. „Rękawicznik”.

Marta Szewczyk (1e), Tomasz Radziwiński (1c) otrzymali wyróżnienie w finale konkursu „Mój wymarzony zawód”. Konkurs o szczeblu powiatowym zorganizowało Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

Edyta Szlęzak, Julia Kowalczyk i Maria Bartoszewska (1b) zajęły III miejsce w dzielnicowym konkursie zorganizowanym przez Zarząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy „Moja pasja początkiem drogi zawodowej”.

13 uczniów naszego zespołu uzyskało tytuły medalowe w Międzynarodowym Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko.

W Konkursie Kangur Matematyczny 25 uczniów (15 Gimnazjum i 10 Liceum) uzyskało znakomite wyniki (kategorie: kadet, junior, student).

Szkolny etap gimnazjalny konkursu „Piosenka bez Granic” wygrała Agata Rajecka (2b).

Osiągnięcia sportowe:

I miejsce w dwuboju nowoczesnym dziewcząt.
I miejsce w ringo.
I miejsce w Wioślarskim Tytanie dziewcząt i chłopców.
II miejsce w pływaniu dziewcząt.
III miejsce w pływaniu chłopców.
III miejsce w badmintonie dziewcząt.
III miejsce w badmintonie chłopców.

 
Ogólne wyniki testu predyspozycji językowych do gimnazjum
czwartek, 19 maja 2016 11:34

Podajemy ogólne (surowe) wyniki sprawdzianu predyspozycji językowych z dnia 18 maja 2016 r.:

Liczba kandydatów piszących sprawdzian w naszej szkole: 350

Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 200 (czyli 38 punktów rekrutacyjnych)

Najwyższy uzyskany wynik: 162 pkt. (czyli 30,78 punktów rekrutacyjnych)

Najniższy uzyskany wynik: 41 pkt. (czyli 7,79 punktów rekrutacyjnych)

Średni wynik sprawdzianu: 102,8857 punktów (czyli 19,55 punktów rekrutacyjnych).

Mediana: 102 punkty (czyli 19,38 punktów rekrutacyjnych).

Wyniki indywidualne można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto
w systemie rekrutacyjnym.
Informacji o indywidualnych wynikach kandydatów nie udzielamy telefonicznie.

 
Konkurs "Losy Żolnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
poniedziałek, 16 maja 2016 12:20
Miło nam poinformować, że Daniel Jensen i Stanisław Majewski z klasy 2d zostali laureatami tegorocznej edycji konkursu.

 

Gratulujemy!
 
Finał konkursu "Przyszłość zaczyna się już dziś..."
poniedziałek, 16 maja 2016 07:53
Miło nam poinformować, że Maria Bratoszewska, Julia Kowalczuk i Edyta Szlęzak, uczennice klasy 1b, zajęły III miejsce w dzielnicowym konkursie zorganizowanym przez Zarząd Dzielnicy Wola oraz Dyrektorów Szkół "Przyszłość zaczyna się już dziś..." w kategorii szkół ponadgimnazjalnych "Moja pasja początkiem drogi zawodowej". Uczennice zaprezentowały film "Ortodonta".
 
Mistrzostwa Woli w Ringo
poniedziałek, 16 maja 2016 07:46

Drużyna naszego gimnazjum zdobyła złoty medal w ringo na Mistrzostwach Woli, uzyskując tym samym awans na Mistrzostwa Warszawy.

Skład drużyny:
Zuzanna Rednowska 1a
Aleksandra Kowalczyk 2b
Michał Górecki 2b
Stanisław Lazurko 2b
Mateusz Jakubowski 2b

Gratulacje !!!
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13